Időpont: 2025.október 14. kedd
Program:
15:45
Gyülekező a Bácskai Kultúrpalotába
(szalagok, lufik kiosztása)
16:00
Séta a Déri-kertbe
16:15
Köszöntőt mond Dr. Zöld László Csabáné
Tanácsnok Asszony
16:20
A programon közreműködik
Rab Rita drámapedagógus
16:25
Az életet szimbolizáló fa elültetése
a Déri-kertben
16:45
Séta a rózsaszínbe öltöztetett Sugovica hídra.
A rendezvény ingyenes! Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
